Robert Chott
chott.robert@gmail.com
  • Seznam cvičených aktivit
  • Informace o trenérovi
"Miluju svojí práci, protože mi dává vše, co od ní očekávám. Inspiruje mě, nutí mě přemýšlet, vyžaduje cit a znalosti, je rozmanitá, vytváří nové kontakty a pomáhá ostatním."

Robert je absolventem Přírodovědecké fakulty UK v oboru Fyziologie člověka - Neurobiologie. U vědy však dlouho nezůstal, začal vyučovat na ZŠ a věnovat se trenérské praxi. Působil nejprve v Holmes Place Smíchov, v Olympia fitness Všenory a poté ve Fyziofitness Černošice, kde vedl osobní a skupinové lekce. Zároveň je školitelem kurzů pro trenéry v 3DFA akademii. V součastnosti stále více řeší otázku rehabilitace a tak je jeho přístup kombinací trénování a fyzioterapie. Toto spojení je i hlavním cílem nového projektu CHOTT Movement.

Školení:

Mgr. Petr Bitnar - Komplexní terapie triggerpointů a globální teciproční svalová inhibice
Mgr. Petr Bitnar - (Hluboký) systém stabilizace páteře
PhDr. Jiří Čumplelík, PhD. - Vývojová kineziologie